Garanti BonusFlaş

Garanti’den bir ilk: BonusFlaş!

Tüm Garanti kartlarınızı yönetebileceğiniz yepyeni uygulama BonusFlaş çıktı!

Yılın en flaş uygulaması BonusFlaş’la tüm kredi kartı işlemlerini tek bir platformda gerçekleştirebiliyorsunuz.

iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilen uygulamada, ekstra taksit yapmak – güncel limitini görmek ve en uygun kampanyaları takip ederek katılmak mümkün.

 

BonusFlaş lansmanı için, adı gibi ses getirecek ve kullanıcılar üzerinde ilgi uyandıracak, daha önce yapılmamış projeler üzerine yoğunlaştık.

 

Mobil Rich Media kullanım özelinde, Media First kullanım ile mobil kullanıcılara seslendik.

 

Erişime yüksek mobil uygulamalarda, BonusFlaş’ ı dikkat çekici ve esprili bir dille duyurmak amacı ile, Flaş isminden yola çıkarak, N-SDK hedefleme altyapısı sayesinde Android cihazların ortam ışığı sensörleri için hedefleme teknolojisi geliştirildi.

Bu sayede bulunduğu ortamdaki ışık oranı normalin altında olan yani loş ortamlarda bulunan kullanıcılar hedeflenerek, rich media banner kullanımı gösterildi.

Açılan sayfada Bonus Flaş’ın özellikleri kullanıcılara aktarılırken, gerçekleştirilen yönlendirme ile kullanıcı sanal mağaza sayfasına yönlendirildi.

 

Kullanım sonucunda 3 buçuk milyonun üzerinde kişiye ulaşarak 500bin kişi ile etkileşime geçildi.

 

Standart veya diğer rich media mobil kullanımları ile kıyaslandığında, ortalama 7 kattan daha fazla etkileşimde bulunulduğu görüldü.

  • CLIENT Garanti
  • PARTNERS Digitouch
  • CATEGORY ,
TOP